Sposoby na trzaski w rowerze // Buty MTB w szosie – komfort czy trzepactwo?

2023-02-26, 08:30

Lazurower

Sposoby na trzaski w rowerze // Buty MTB w szosie – komfort czy trzepactwo?

2023-02-26, 08:30

Lazurower

Salut!

Dziś jedno wielkie dzięki – za Waszą tłumną – i jak się okazało bardzo skuteczną – pomoc w poskromieniu trzasków w moim nowym – starym rowerze – Lazurowerze.

Zasugerowane przeze zagadnienie niepokojących trzasków dochodzących z okolic supportu zostało przez Was dobrze zdiagnozowane – powodem było połączenie sztycy i ramy, które należało porządniej niż dotychczas wysmarować pastą do karbonu, a także nieco mocniej poskręcać.

Niesamowicie fajne to uczucie ponownie jeździć na cichym rowerze! Dzięki po stokroć!

Przy okazji poszukiwań źródeł hałasów spróbowałem jazdy w pedałach i butach MTB i jestem zachwycony komfortem tego zestawienia. Wygodny but idealnie nadaje się do uprawianego przeze mnie kolarstwa romantycznego, gdzie oprócz samej jazdy, sporo spaceruję po licznie odwiedzanych, przepięknych miastach, miasteczkach czy atrakcjach przyrodniczych.

Wygląda na to, że w 2023 jeszcze bardziej uproszczę moje podejście do szosy, by tym samym zwiększyć czystą radochę z turystycznej jazdy rowerem. Dajcie znać, co myślicie o tego rodzaju zabiegach. Praktyczna przyjemność, czy jednak przypał?

Za przepiękne przemalowanie mojego Krossa dziękuję https://www.instagram.com/artgrafix/

Za porządny serwis – sklepowi www.Roadbike.pl z Warszawy

A za ciuszki – zestaw bluza + czapeczka z kolekcji Leaves – polskiej marce odzieżowej AM Cycling – www.am-cycling.com

Dzięki za uwagę, do zobaczenia w kolejnych odcinkach.

Krzysiek

Losowe historie

Wszystkie historie, ułożone chronologicznie, znajdziesz tutaj.

Alpy Nadmorskie: Madone d’Utelle + Col de la Colmiane

2023-07-09|Tags: , , |

Bonjour! Nareszcie Alpy! Po dłuższej przerwie wracam w tereny bardziej oddalone od morza, ale wciąż mu bliskie - góry znacznie przekraczające 1500m wysokości są już wolne od śniegu, a temperatura panująca na górze niemal identyczna jak ta przy plaży. Super czas na zwiedzanie [...]

Zimowa przemiana: modyfikacja KROSS Vento 7.0 – ArtGrafix // Roadbike.pl

2023-02-15|

Bonjour, a raczej dzień dobry - film, którego dotyczy ten opis, powstał podczas mojego zimowego pobytu w Polsce, wróćmy więc na chwilę do rodzimego pozdrowienia! Jednym z kilku powodów powrotu na dłuższą chwilę do Polski była szykowana od kilku tygodni przemiana mojego rower [...]

Go to Top