Wycieczki2023-12-04T11:52:15+01:00

Zapraszam Cię do pięknego i ciepłego regionu – Lazurowego Wybrzeża.

Moje usługi skierowane są dla osób, które chcą aktywnie spędzić swój urlop i połączyć przyjemne z pożytecznym. Preferuję Kolarstwo Romantyczne, ale staram się dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb, dlatego każdy znajdzie u mnie coś dla siebie.

Oferuję wiele pięknych tras rowerowych, idealnych dla miłośników szosówek. Znajdziesz u mnie trasy z pięknymi górzystymi widokami, widokiem na Lazurowe Wybrzeże, a także malownicze i małe miasteczka, wodospady oraz lokalne winiarnie. Dzięki temu będziesz mógł, mogła odkryć piękno tej okolicy, której nie znajdziesz w przewodnikach.

Usługi są bardzo elastyczne, dlatego możesz skorzystać z pełnej obsługi, która obejmuje odbiór z lotniska, zakwaterowanie w zorganizowanym wcześniej hotelu, wypożyczenie roweru, kilkudniową jazdę na rowerze po pięknych trasach oraz wiele innych dodatkowych atrakcji. Jeśli wolisz indywidualne podejście, dostosuję się do Twoich potrzeb i zaproponuję ofertę, która spełni Twoje oczekiwania.

Zapraszam również na niezapomniane wycieczki piesze oraz wycieczki samochodowe po Lazurowym Wybrzeżu.

Znam ten region bardzo dobrze. Wiem, które atrakcje będą dla Ciebie odpowiednie, a także kiedy je odwiedzić, by jak najlepiej spożytkować czas. Bardzo popularna jest wycieczka samochodowa do Kanionu Verdon – drugiego najgłębszego kanionu w Europie. Leży on w sercu Prowansji, a w jego bliskim sąsiedztwie znajdują się słynne Pola Lawendowe, które warto zobaczyć na przełomie czerwca i lipca – fioletowy kolor ma wówczas najwyższą intensywność.

Z mojej usługi skorzystało już wielu gości, którzy zostawili po sobie pozytywne opinie. Poniżej znajdziesz kilka reportaży z filmami i zdjęciami z naszych przyjemności.

Ceny są różne, jednak zawsze dostosuję się do Twojego budżetu. Niezależnie od tego, czy chcesz skorzystać z pełnej obsługi, czy pospacerować jeden dzień, zawsze znajdziemy rozwiązanie, które będzie dla Ciebie korzystne.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty i odkrycia, jak pięknym miejscem jest Francuska Riwiera.

Pierwszy kontakt

Pierwsza rozmowa, krótki wywiad:

Kiedy? Trzeba brać pod uwagę rosnące duże zainteresowanie i liczne wydarzenia które odbywają się na Lazurowym Wybrzeżu. Najlepiej – skontaktuj się już teraz, niezależnie czy masz czas w następny weekend czy plan na wakacje za 1,5 roku. :)

Ile dni? Może to być weekend, może tydzień. Znajdziemy czas na podróż samochodem, zwiedzanie miasta pieszo, zdobycie góry szosówką czy oczywiście czas wolny dla Ciebie. Optymalny czas – pozwalający zobaczyć najważniejsze atrakcje, to 3-4 pełne dni.

Jaką formę podróży preferujesz i jakie są Twoje zdolności? Wyprawa w góry to czasami wspinaczka rowerem na ponad 2000m metrów! W sezonie ..to bardzo ciepła strona Francji – trzeba brać pod uwagę upały – nie wszyscy są gotowi na wysiłek w temperaturze 35+ stopni.

Jeśli preferujesz samodzielność, możemy spotkać się w wybrany przez Ciebie dzień na miejscu. Jeśli preferujesz wygodę (na tym polegają wakacje!) to odbiorę Cię z lotniska, zorganizuję noclegi, pomogę w ubezpieczeniu ewentualnego sprzętu i zdrowia.

Na miejscu

Gdy już się zdecydujemy na detale, do wyboru będą:

Rowery szosowe – czyli mój świat. Możesz zabrać swój – pomogę Ci w organizacji transportu i ubezpieczenia. Możemy wypożyczyć na miejscu.

Rowery elektryczne – wraz z zaprzyjaźnioną firmą organizujemy wycieczki na rowerach elektrycznych. Uwaga – obowiązuje limit kilometrów. To nie to co siła mięśni. :)

Wycieczki samochodem – do dyspozycji jest pojemny 7-osobowy VAN z dużym panoramicznym dachem i klimatyzacją – w sezonie, bardzo przydatna.

Piesze wycieczki – pociąg kursuje wzdłuż brzegu i dojeżdża praktycznie wszędzie. Dalej sama przyjemność. Tuptanie po zboczach gór i ciasnymi uliczkami starych miasteczek.

Czerpię przyjemność z każdej powyższej formy. Mówię w językach: Polskim – natywnie, Angielskim – płynnie, Francuskim – podstawy. Dogadamy się! :)

Côte d’Azur

Zorganizuję dla Ciebie, z rodziną, przyjaciółmi lub samemu wycieczki rowerowe po Francji, po najpiękniejszej Jej stronie, czyli wcześniej wspomnianym Côte d’Azur, czyli Lazurowym Wybrzeżu – To między innymi Nicea, miasto które słynie z pięknej promenady, kolorowych domów i wspaniałego koloru morza. Cannes, słynące z Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, ale również z pięknej starówki i piaszczystych plaż. Monako ..miasto książąt, luksusowych jachtów i kasyn. Saint-Tropez, znane i urokliwe miasteczko portowe, Polakom znane z serii filmów z nieporadnym Żandarmem. Antibes to nadmorska fortyfikacja, również piękne plaże oraz historyczna starówka z zamkiem Grimaldich. No i wspaniałe krajobrazy wokół miasta Eze.

Oferta skierowana (ale nie wyłącznie!*) do miłośników kolarstwa szosowego, zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie nie tylko wyzwania na trasie, ale również piękne krajobrazy. Trasy rowerowe na tym obszarze to kwintesencja Kolarstwa Romantycznego. Zapewniają niezapomniane wrażenia dla doświadczonych i początkujących kolarzy – Na przykład Trasa z Nicei do Menton oferuje zapierające dech w piersiach widoki na Morze Śródziemne i okoliczne góry, malownicze wioski, czy przejazd przez urzekające Monako.

Wspinaczka na Col de Vence lub Col d’Eze to wyzwanie dla kolarzy, którzy chcą poczuć się jak na wyścigu Tour de France, ale jednocześnie podziwiać piękno Lazurowego Wybrzeża z bliska.

Na bieżąco

Możesz zobaczyć moje daily poprzez YouTube oraz Instagram. Wszystko w zasięgu ręki. Ja i Côte d’Azur.

Daj znać że jesteś – napisz „hej”, będzie to pierwszy krok do przyjemności. :)

– KONTAKT –

Historie moich gości

Kilka wspaniałych dni naszych gości którzy zgodzili podzielić się swoją historią. Zapoznaj się z uszczęśliwionymi:

Go to Top