Kilka słów, kim jest Colorful Cyclist

Krzysztof Jędrzejczyk

Cześć! <3

Nazywam się Krzysztof Jędrzejczyk i witam Cię w mojej historii! LAZUROWER to połączenie słów LAZUROWE (wybrzeże) i ROWER, co doskonale odzwierciedla istotę całego projektu – chcę przybliżyć Tobie i innym gościom moją wizję kolarstwa – barwne, pełne radości z uprawiania sportu, odkrywania piękna świata wokół nas i poznawania wspaniałych, otwartych i radosnych ludzi mieszkających na naszej wspólnej planecie.

Wycieczki rowerowe, rozmowy z ciekawymi ludźmi, rekomendacje sprzętu i odzieży. Mam nadzieję, że treści te przyniosą Ci wiele radości, a co ważniejsze – staną się inspiracją do cieszenia się życiem – czego w dzisiejszym zabieganym świecie często nam brakuje!

Obecnie przebywam na Lazurowym Wybrzeżu we Francji, gdzie przeprowadziłem się w poszukiwaniu lepszej pogody. To naprawdę piękne miejsce!

Czy chciałbyś odwiedzić południową Francję? Przeżyć przygodę na rowerze?

Porozmawiaj ze mną! Chętnie będę Twoim przewodnikiem. <3

Serdecznie pozdrawiam, Krzysiek (Colorful Cyclist)

Audycja z moim udziałem

Obszerny artykuł do przeczytania na stronie zaprzyjaźnionego portalu lazurowyprzewodnik.pl i wywiad do posłuchania poniżej.

„Jest w Europie region, którego nazwa od dziesiątek lat elektryzuje miłośników turystyki z całego globu. Kojarzy się z piękną pogodą, malowniczymi krajobrazami, wspaniałą architekturą i przebogatą kulturą. Francuskie Lazurowe Wybrzeże – bo o nim tu mowa – to jedna z bardziej pożądanych destynacji wakacyjnych, rokrocznie przyciąga miliony odwiedzających, z których spora część decyduje się zamieszkać tu na stałe.

Artykuł gościnny, autor: Krzysztof Jędrzejczyk”

Mój prywatny Instagram Colorful_Cyclist – zapraszam „od kuchni”.

Patronite

Moim Patronom oferuję swoją wiedzę w temacie doboru odzieży kolarskiej oraz wskazówki dotyczące emigracji do Francji. Jeżeli zdecydujesz się odwiedzić mnie na Południu Francji – będę Twoim rowerowym przewodnikiem. Chętnie pomogę także w organizacji wyjazdu. https://patronite.pl/ColorfulCyclist

Wszystko zmierza w dobrą stronę, ale jest jeszcze sporo do zrobienia. Fajnie, ze tu jesteś. Mam nadzieję, że to co zobaczysz i – mam nadzieję – poczujesz osobiście – uczyni Twoje życie po prostu lepszym. Bo przecież o to w tym wszystkim chodzi!

Zapraszam na Lazurowe Wybrzeże!

Pozdrawiam, Krzysiek