Lazurowa Stajnia
Wynajem rowerów
miejskich / elektrycznych.

  w kolaboracji z     

Współpraca z French Riviera Like a Local cieszy się dużym sukcesem, a teraz mam przyjemność przedstawić Wam naszą nową flotę rowerów elektrycznych od renomowanego monakijskiego producenta Stajvelo. Nasze rowery są dostępne w charakterystycznych kolorach French Riviera Like a Local: eleganckim niebieskim i głębokim burgundowym. To doskonałe towarzystwo do odkrywania piękna Lazurowego Wybrzeża. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad swoją kondycją fizyczną, czy po prostu chcesz w inny sposób poznawać te urocze miejsca, nasze rowery elektryczne to idealny wybór.

Przewiń do formularza rezerwacji.

Rowery Elektryczne
French Riviera Like a Local

Rowery Nomades Stajvelo – Twoi doskonali towarzysze do codziennych przejażdżek

Nomades to nasz najbardziej wszechstronny rower elektryczny, stworzony z myślą o życiu w mieście. To idealny towarzysz do codziennej jazdy, wyposażony w wszystko, czego potrzebujesz.

Rowery Nomades (unisex) oraz Nomades R (męskie) to lekkie rowery elektryczne z ramą wykonaną z karbonu. Wyposażone są w zabezpieczaną szyfrem blokadę antykradzieżową, sakwy, których można używać jako torby na ramię, błotniki (deszcz nas nie zatrzyma, ale na wszelki wypadek – jesteś zabezpieczony!), oraz przede wszystkim – kaski! Oferujemy także ładowarki na dłuższe wycieczki. Kierownice wyposażone są w wbudowany komputer, licznik kilometrów, miernik mocy oraz oświetlenie (w tym tylne światła).

Rowery posiadają mechaniczne przerzutki SRAM, pojedynczą przednią koronkę i 11-biegową kasetę, aby sprawnie poradzić sobie na wzniesieniach. Uniwersalne opony na każde podłoże. Wytrzymałe hamulce tarczowe MAGURA MT Sport gwarantują bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Męski rower posiada kierownicę z amortyzującym elastomerem – dla poprawy komfortu zwiedzania. Bateria zapewnia długie działanie – pozwala przejechać nawet 100km bez potrzeby ładowania. Oczywiście na dłuższe wycieczki spakujemy do sakwy ładowarkę, dzięki której uzupełnisz zapas energii np. podczas postoju na regionalny posiłek. Zregenerujesz wówczas zarówno siebie, jak i Twój rower!

Przewiń do formularza rezerwacji.

Rowery
Miejskie/elektryczne
Lazurower

Rowery Elektryczne Orbea Vibe

Elektryk w stylu miejskim. Na wyposażeniu dodatkowe akumulatory, zasięg do ok. 80km (w zależności od stylu jazdy i ukształtowania terenu). Idealny do zwiedzania nadmorskich miasteczek Lazurowego Wybrzeża.
Dostępne rozmiary:

  • damski M (~165-170cm wzrostu) *tymczasowo niedostępny w ofercie,
  • męski M (~170-180cm wzrostu). *tymczasowo niedostępny w ofercie.

Rowery Triban 120 Gravel

Uniwersalny rower na każdę trasę, świetnie sprawdzi się zarówno na nadmorskich promenadach, jak i wycieczkach w inne rejony Lazurowego Wybrzeża.
Dostępne rozmiary: S / M / L. *tymczasowo niedostępny w ofercie.

Ceny

Rower elektryczny – € 85 / dzień

Rower miejski – € 50 / dzień

Rower Typ Rozmiar Cena Rama Napęd
Nomades R (e-bike) męski L / 56 € 85 Karbon Carbone 250W – Couple 70 Nm
Nomades R (e-bike) męski M / 54 (~17,8kg) € 85 Karbon Carbone 250W – Couple 70 Nm
Nomades (e-bike) unisex L / 56 € 85 Aluminium 250W – Torque 75 Nm
Nomades (e-bike) unisex M / 54 (~19,2kg) € 85 Aluminium 250W – Torque 75 Nm
Nomades (e-bike) unisex S / 52 € 85 Aluminium 250W – Torque 75 Nm
Orbea Vibe (e-bike) unisex M (170-180cm) € 85 Elektryczny
Triban 120 Gravel unisex M (175-180cm) € 50 Manualny
Triban 120 Gravel unisex L (180-190cm) € 50 Manualny
Triban 120 Gravel unisex S (165-175cm) € 50 Manualny

Formularz rezerwacji rowerów

Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji po zaakceptowaniu formularza - wynajem rowerów nie będzie możliwy bez tego potwierdzenia.

Preferuję kontakt porzez:
Wybór rowerów *

Rower elektryczny w zestawie z: wbudowany zamek; opcjonalna torba bagażnika (z możliwością odpięcia i transportu jako torbę); opcjonalny kask.

Waga roweru elektrycznego: Męski rozm. M ~17,8kg, Unisex rozm. M ~19,2kg

Wynajem roweru elektrycznego: €85 za 1 dzień za 1 rower.

Wynajem roweru miejskiego: €50 za 1 dzień za 1 rower.

Lokalizacja Najem/Zwrot
Godzina najmu *
Godzina zwrotu *

Zgadzam się na warunki strony internetowej oraz regulamin wynajmu. Warunki strony i regulamin wynajmu można znaleźć na tej stronie internetowej. Po prawidłowym wypełnieniu i przesłaniu formularza, oczekuj odpowiedzi od administratora strony Lazurower, który potwierdzi termin i warunki wynajmu rowerów.

Pytania? :)

O, nie muszę pakować i zabierać swojego roweru?

  • Dokładnie! Nieważne, czy pierwszego dnia, ostatniego czy przez cały pobyt chcesz spędzić czas na rowerze – zorganizuję trasy, miejsca, atrakcje i odpowiednio dopasowany rower dla Ciebie.

Mogę na Tobie polegać? Czy rower nie rozpadnie się?

  • Zdecydowanie. To moje życie. Rowery są sprawdzone, przeserwisowane, a ich wybór był starannie przemyślany i dostosowany do miejsca i wymagań. Nie zawiodę.

Czy rowery są dostępne w każdej chwili?

  • Niestety, nie są. Moje usługi stają się coraz bardziej popularne z upływem czasu. Lazurowe Wybrzeże jest dostępne przez cały rok, jest pięknym miejscem i oferuje jedne z najlepszych tras do jazdy. Kalendarz szybko się zapełnia. Skontaktuj się już teraz, napisz lub zadzwoń. Porozmawiamy bez żadnych zobowiązań.

Gdzie mogę odebrać rowery?

  • Gdy już umówimy się na wycieczkę, najprawdopodobniej przyjadę z nimi w umówione miejsce. Nie musisz się o nic martwić. Ty po prostu ciesz się swoim pobytem.

Co jest w zestawie z rowerem?

  • Ja. Kilometry pięknych tras. Zawsze mam ze sobą zestaw naprawczy. Rowery są wyposażone w zamki. W przyjaznym sklepie możesz zakupić lub wynająć kask, a nawet buty!