1000km rowerem w 6 dni – Waldas (Adam): ograniczenia są w głowie!

2023-04-11, 15:49

Lazurower

1000km rowerem w 6 dni – Waldas (Adam): ograniczenia są w głowie!

2023-04-11, 15:49

Lazurower

Bonjour!

Kilka dni temu otrzymałem przez Instagram „Lazurower” wiadomość: „Krzyśku, jadę do Ciebie z Niemiec, spotkajmy się w okolicy wtorku.” Nieco zaskoczony, oczywiście przystałem na zaproszenie. Finalnie spotkaliśmy się w czwartek pod słynnym Kasynem w niemniej słynnym Monako.

Gościem – podróżnikiem okazał się Adam, szerzej znany jako Waldas. Przyjechał z Bawarii na Lazurowe na rowerze grawelowym, co zajęło mu pełne 6 dni (ok. 1000km). Wyjechałem mu naprzeciw, by nieco pogadać… o życiu :)

Waldas to bardzo ciekawa postać – kulturysta, pianista, pasjonat życia i realizacji marzeń, pomimo pozornych przeszkód i ograniczeń. Swoim działaniem pokazuje, że „życie jest proste” i warto przeczyć ograniczającym nas stereotypom.

Prowadzi na youtube kanał: https://www.youtube.com/@waldektvp5291
Jest obecny także na Instagramie: https://www.instagram.com/waldektvp7/

Zdecydowanie Ciekawa Postać. Zapraszam na relację z naszego spotkania. Być może będzie dla kogoś inspiracją do działania i korzystania z piękna otaczającego nas świata, o czym ostatnio nieco zapomnieliśmy.

Dziękujemy za uwagę i serdecznie pozdrawiamy!

Krzysiek oraz Waldas!

Losowe historie

Wszystkie historie, ułożone chronologicznie, znajdziesz tutaj.

Monako – jak wygląda na tydzień przed F1 Grand Prix?

2023-06-20|Tags: , |

Bonjour! Dziś zapraszam na krótką wycieczkę po Monako, które na tydzień przed słynnym wyścigiem Formuły 1 jest już do niego w pełni przygotowane. Jak wygląda słynny tor? Ile trwają przygotowania? Czy można zobaczyć wyścig za darmo? Na te oraz kilka innych pytań odpowiadam w [...]

Odzież kolarska Cafe du Cycliste: Pierwsze nowości 2023 + małe zmiany w rowerze.

2023-03-31|Tags: , , , , |

Dziś krótka wizyta w Cafe du Cycliste, gdzie można już zobaczyć pierwsze nowości odzieżowe tej marki na sezon 2023. Ciekawostką jest dominująca kolorystyka, warte uwagi są też nowe, często nietypowe rozwiązania, ze stosowania których francuska marka jest dobrze znana. Na kon [...]

Go to Top