Zimowa przemiana: modyfikacja KROSS Vento 7.0 – ArtGrafix // Roadbike.pl

2023-02-15, 23:29

Lazurower

Zimowa przemiana: modyfikacja KROSS Vento 7.0 – ArtGrafix // Roadbike.pl

2023-02-15, 23:29

Lazurower

Bonjour, a raczej dzień dobry – film, którego dotyczy ten opis, powstał podczas mojego zimowego pobytu w Polsce, wróćmy więc na chwilę do rodzimego pozdrowienia!

Jednym z kilku powodów powrotu na dłuższą chwilę do Polski była szykowana od kilku tygodni przemiana mojego roweru – Krossa Vento 7.0.

Jeden z Was – moich Widzów – odezwał się do mnie z propozycją nie do odrzucenia. Artur z Ostrowa Wielkopolskiego – https://www.instagram.com/artgrafix/ – na co dzień zajmuje się upiększaniem kasków motocyklowych oraz ram rowerowych – ten drugi proces zaproponował mojej dzielnej maszynie. Grzechem było nie skorzystać! Po długich pracach przygotowawczych doszliśmy do konsensusu i oto jest!

Zapraszam na relację z metamorfozy mojego sprzętu na Sezon 2023!

Była to także świetna okazja do gruntowego serwisu, którego dokonał mój zaprzyjaźniony warszawski sklep rowerowy Roadbike, mający w Warszawie aż 3 placówki, szykujący się do otwarcia kolejnej – tym razem na północy Polski.

Co dokładnie wydarzyło się na przełomie stycznia i lutego – zapraszam na relację! Szykuje się super rok!

Zapraszam na stronę sklepu – https://www.roadbike.pl/ – polecam Ekipę z całego serca!

Dzięki za uwagę i do zobaczenia w kolejnych odcinkach!

Pozdrawiam, Krzysiek!

Losowe historie

Wszystkie historie, ułożone chronologicznie, znajdziesz tutaj.

Alpy Nadmorskie: Madone d’Utelle + Col de la Colmiane

2023-07-09|Tags: , , |

Bonjour! Nareszcie Alpy! Po dłuższej przerwie wracam w tereny bardziej oddalone od morza, ale wciąż mu bliskie - góry znacznie przekraczające 1500m wysokości są już wolne od śniegu, a temperatura panująca na górze niemal identyczna jak ta przy plaży. Super czas na zwiedzanie [...]

Sposoby na trzaski w rowerze // Buty MTB w szosie – komfort czy trzepactwo?

2023-02-26|

Salut! Dziś jedno wielkie dzięki - za Waszą tłumną - i jak się okazało bardzo skuteczną - pomoc w poskromieniu trzasków w moim nowym - starym rowerze - Lazurowerze. Zasugerowane przeze zagadnienie niepokojących trzasków dochodzących z okolic supportu zostało przez Was dobrze [...]

Go to Top