Paryż – Nicea 2023: Relacja z finiszu!

2023-03-15, 20:40

Lazurower

Paryż – Nicea 2023: Relacja z finiszu!

2023-03-15, 20:40

Lazurower

Za nami pierwsze Wakacje Kolarskie spod szyldu MJ Pro Tour – organizowane w terminie wyścigu Paryż – Nicea i skalkulowane tak, aby uczestnicy na własne oczy zobaczyli jego finisz.

Po sobotnim przejeździe w ramach amatorskiego wydania zawodów, niedzielę i cały wyjazd kończymy kibicowaniem na mecie zlokalizowanej na Promenadzie Anglików.
Do miasteczka dotarliśmy kilka minut przed triumfalnym wjazdem na metę Tadej Pogačara – zapraszamy na krótką relację z tych super chwil.

To jak, widzimy się już niebawem na Lazurowym Wybrzeżu?

Dzięki za uwagę,
Dobrego dnia!

Krzysiek

Losowe historie

Wszystkie historie, ułożone chronologicznie, znajdziesz tutaj.

Kolarstwo Romantyczne: francuskie wina z Château de Bellet

2023-04-04|Tags: , , , , , , , |

Bonjour! Dziś zapraszam na relację z kolejnej wizyty we francuskiej winiarni. Tym razem - wraz z grupą znajomych - wybraliśmy się do Chateau de Bellet - https://www.chateaudebellet.com/ - by skosztować lokalnych przysmaków. Ciekawa lokalizacja, zacne towarzystwo i piękna pog [...]

LB le Chocolat – Kolarska Wizyta w Krainie Czekolady!

2023-03-23|Tags: , , , , |

Bonjour! Dziś wraz z Waszą ulubioną Aleksandrą zapraszamy na smakowitą wycieczkę do LB le Chocolat - malutkiej manufaktury czekolady zlokalizowanej w miasteczku Mougins, w zachodniej części Lazurowego Wybrzeża. Przyglądamy się siedzibie firmy, procesowi produkcji wspaniałych [...]

Go to Top