Jak dobrze zaplanować wakacje na Lazurowym Wybrzeżu?

2024-02-10, 11:16

Lazurower

Jak dobrze zaplanować wakacje na Lazurowym Wybrzeżu?

2024-02-10, 11:16

Lazurower

Bonjour!

Dziś słów kilka o planowaniu wakacji na Lazurowym Wybrzeżu. Metodach, dzięki którym wyczekiwany urlop na południu Francji w jak największym stopniu spełni Wasze oczekiwania. A jest na co czekać – gdyż, co często podkreślam, atrakcji jest tu bez liku i właściwie ciężko się w ich gąszczu odnaleźć. Na szczęście jest na to sposób. :)

Zapraszam do mnie na urlopowe konsultacje on-line, podczas których pomogę zaplanować Wasz czas na Lazurowym. Podzielę się swoją wiedzą o regionie, kontaktami do osób wynajmujących mieszkania, odpowiem na liczne zapewne pytania.

https://lazurower.com/planer-wakacyjny

W czasie do 60 minut rozmowy na pewno rozwieję wszystkie wątpliwości, dzięki czemu przyjazd na Lazurowe Wybrzeże będzie już tylko czystą przyjemnością. Porada tego typu oszczędzi Twój czas, a tym samym pieniądze, a mi pozwoli dalej rozwijać mój „Lazurowerowy” Projekt – prezentowania Rodakom uroków tego wspaniałego regionu.

Usługa rozliczana jest za pośrednictwem portalu BuyCoffee.to/lazurower – dzięki niemu spotkamy się na wirtualną kawę i omówimy wszystkie szczegóły dotyczące przyjazdu.

Oczywiście jeżeli doceniasz moją tutejszą twórczość, możesz okazać to w dowolnym momencie – będzie to dla mnie sygnał, że czas spędzony na nagrywaniu filmów wnosi do Twojego życia wiele pozytywnych emocji. W co oczywiście nie wątpię :)

Spotkanie w cenie 99 złotych trwać może do 60 minut, co na pewno wystarczy do rozwiania wszelkich wątpliwości. Do zobaczenia, do usłyszenia już wkrótce!

Pozdrawiam,
Krzysiek!

Losowe historie

Wszystkie historie, ułożone chronologicznie, znajdziesz tutaj.

Kolarska Wielkanoc: Gorges du Cians // Lazurowe Wybrzeże

2023-04-15|Tags: , , , , , , |

Bonjour! Sezon odwiedzinowy w pełni - kolarskich Gości mamy na Lazurowym praktycznie na zakładkę. Tomek - https://www.instagram.com/tsapeta/ - przyleciał do nas z Krakowa. I choć widział już w życiu naprawdę dużo, francuska Riwiera poruszyła jego serducho :). W wielkanocną n [...]

Kolarski TOP Lazurowego Wybrzeża: Gorges du Cians!

2023-03-28|Tags: , , , |

Bonjour! Alpy Nadmorskie ponownie dostępne! Kalendarzowa Wiosna przyniosła na Lazurowe Wybrzeże naprawdę słuszne kolarskie temperatury, pozwalające "na krótko" wybierać się w wyższe partie gór! Z okazji tej skorzystali Maja oraz Piotr, których zabrałem na jedną z najpiękniej [...]

Kolarskie wakacje // Lazurowe Wybrzeże // 3 kluczowe zalety regionu.

2023-04-28|Tags: , , |

Bonjour! Zapraszam na krótkie podsumowanie zalet Lazurowego Wybrzeża jako miejsca na aktywne wakacje z rowerem. Często poruszam ten temat w moich dłuższych nagraniach, pora wyciągnąć je na wierzch :) Sezon już praktycznie w pełni, odwiedzin coraz więcej, ale jeszcze nie wszy [...]

Goście, czyli Michał Kempa na Col de Braus oraz Col de Turini.

2022-09-01|Tags: , |

Bonjour! Dojechaliśmy do września, czyli zmiany turnusów :P Południe Francji opuszczają rodziny z dziećmi, a ich miejsce zajmują Kolarze - sprzyja im mniejszy ruch na drogach, przystępniejsze temperatury oraz niższe ceny noclegów oraz lotów. Worek z odwiedzinami nieco sponta [...]

Go to Top